ЗВІТ про роботу забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м. Бахмут"


Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради  оприлюднює оголошення ЗВІТ про результати громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення проекту містобудівної документації


11 грудня 2019 року у приміщенні МЦКтаД ім.Мартинова відбулись громадські слухання, на яких був обговорений проект містобудівної документації «План зонування території м. Бахмут Донецької області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку цієї містобудівної документації.


21.10.2019 о 16.00 год., в приміщенні БМЦКіД ім. Є. Мартинова (центральний вхід другий поверх) - м. Бахмут, пл. Свободи, 1, відбулась процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості.


Згідно з Наказом Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради від 04.11.2019 № 174 п «Про демонтаж тимчасової споруди», користувач тимчасової споруди (металевий гараж) зобов’язаний в строк до 10.12.2019 здійснити добровільний демонтаж тимчасової споруди, встановленої з порушенням вимог чинного законодавства  та привести місце розташування тимчасової споруди в належний стан.