Відбулися громадські слухання 08.12.2021 о 13.00 год, в приміщенні філії Покровський сільський клуб 


Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради повідомляє, що 08.12.2021 о 13.00 год, в приміщенні філії Покровський сільський клуб за адресою: Бахмутський район, с. Покровське, вул. 40 років Перемоги, 11 відбудуться громадські слухання.


Управлінням муніципального розвитку Бахмутської міської ради розроблено лист-пам’ятку (додається) щодо необхідності дотримання вимог законодавства в сфері благоустрою та правил здійснення роздрібної торгівлі продовольчими (непродовольчими) товарами, вимог паспортів прив’язки ТС, утримання прилеглих до ТС територій в належному стані, дотримання правил здійснення роздрібної торгівлі, умов укладених договорів на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності Бахмутської міської територіальної громади для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності.


На підставі наказу Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради від 24.09.2021 №201п, Комісією з демонтажу тимчасових споруд на території м.Бахмут (далі - комісія) 17.11.2021 силами суб’єктів господарювання здійснено демонтаж ТС по вул. Василя Першина, 3 у м. Бахмут, місце зберігання ТС: територія ТОВ "УМВЕЛЬТ-БАХМУТ"  (вул. Незалежності, 218).


Тепер на нашому сайті доступно для завантаження (shp) файли з інформацією про тимчасові споруди та рекламоносії на території міста Бахмут