Дата

Засідання кд

27.09.2018 року о 14.00 годині в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради (каб. 103) відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.

Засідання кд

На засіданні були представники Бахмутської міської ради а також представники  комітету забезпечення доступності. Під керівництвом заступника начальника відділу архітектури і містобудування відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Бахмут. В ході засідання розглянуто питання доступності до об’єктів освіти, охорони здоров’я, культури та інше.

На засіданні були розглянуті планові питання:

1) Розробка та реалізація заходів щодо створення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м.Бахмута.

2) Звернення та пропозиції членів комітету щодо суб’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, які потребують пристосування для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

3) Визначення часу проведення наступного засідання комітету.

Подробиці у протоколі засідання.