Дата

21.12.2018 року о 14.00 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради (каб. 103) відбудеться  засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.

На засіданні будуть розглянуті питання:

  1. Інформація по протокольним дорученням засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради, та щодо виконання заходів у 2018 році.
  2. Опрацювання питання, пов’язаного зі створенням безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до багатоквартирних житлових будинків, із залученням підприємств, установ і організацій, у віданні яких знаходиться житловий фонд, де мешкають особи з інвалідністю.
  3. Інформація щодо звернення та пропозиції депутатів Полтавської обласної ради щодо вжиття заходів з підвищення комунікаційних можливостей для осіб з порушенням и слуху.
  4. Звернення та пропозиції членів комітету щодо суб’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, які потребують пристосування для осіб з обмеженими фізичними можливостями. 
  5. Визначення часу проведення наступного засідання комітету.