Дата

07.02.2019 року о 15.00 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради (каб. 103) відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.

Порядок денний:

1)    Інформація по протокольним дорученням засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.

2)    Інформація щодо звернень громадян.

3)    Звернення членів комітету щодо суб’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, які потребують пристосування для осіб з обмеженими фізичними можливостями та надання пропозицій щодо заходів які потрібно включити до Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м. Бахмута на 2019-2023 роки (далі - Програма по доступності на 2019-2023 роки).

4)    Визначення часу проведення наступного засідання комітету.


Подробиці у протоколі засідання.