Дата

27.11.2019 року о 15.00 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради (каб. 115) відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.

 

Порядок денний:

  1. Інформація по протокольним дорученням засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.
  2. Інформація щодо звернень громадян.
  3. Надання пропозицій щодо заходів, які потрібно включити до Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території м. Бахмута на 2019-2023 роки.
  4. Звернення та пропозиції членів комітету щодо суб’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, які потребують пристосування для осіб з обмеженими фізичними можливостями.