Дата

29.03.2018 року о 14.00 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось  засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради.

На засіданні були розглянуті питання:
1) Інформація по протокольним дорученням засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради, та щодо виконання заходів у 2018 році.
2) Інформування комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Бахмутської міської ради про
результати проведення аудиту стану доступності закладів освіти у м. Бахмут.
3) Інформація щодо рекомендацій науково-практичної конференції за міжнародною участю «Формування публічної служби, чутливої до людей з особливими потребами: цифрові технології», яка відбулась 10 листопада 2017 року.
4) Вирішення питання щодо забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до торгівельного комплексу «Чайка» по вул. Чайковського, 101 у м. Бахмут.
5) Звернення та пропозиції членів комітету щодо суб’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, які потребують пристосування для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
6) Визначення часу проведення наступного засідання комітету.